Hakkımızda

Alakarga Yayınları’nın üyesi olan Alakarga Kitabevi 2016 yılının Mayıs ayında kuruldu ve ilk mağazasını Neomarin Alışveriş Merkezi’nde açtı. Alakarga Kitabevi “Sen Kitap Oku, Dünya Değişsin” amacı ile kurulmuştur. Alakarga Kitabevi, kitaptan kırtasiyeye, oyundan oyuncağa ve hobiye dayanan geniş ürün çeşitliliği
sunuyor. Kısa zaman içerisinde sektörde büyük atılımlar gerçekleştiren Alakarga Kitabevi’nin şu anda Primemall Sivas Alakarga Kitabevi, Neomarin Avm Alakarga Kitabevi, Primemall İskenderun Alakarga Kitabevi ve Pendik Marinturk Alakarga Kitabevi olmak üzere toplam 4 şubesi bulunuyor. Aynı zamanda farklı zamanlarda imza günleri gerçekleştiren Alakarga Kitabevi, yazarları ile okuyucularını buluşturan etkinlikler düzenlemektedir.

 

Vizyonumuz

Herkesin en çok tercih ettiği eğlence, kültür ve sanat dünyasının zenginliklerini daha kolay ve ulaşılabilir ortak bir platformda bir araya getirerek kolaylık sağlamak.

 

Misyonumuz

Alakarga Kitabevi, ürün çeşitliliği ve hizmet anlayışı ile tüm müşterilerinin eğlence, sanat ve kültür ürünlerine ulaşması için her zaman ve her yerde kolaylık sağlar.

 

Neden Alakarga Kitabevi

-Detaylı ürün bilgisi
-Güvenilir alışveriş
-Kaliteli ürünler
-İyi hizmet
-Farklı ödeme seçenekleri
-Uygun fiyat
-Belirtilen sürede teslimat